10. neděle v mezidobí

Bohoslužba slova
9. června
Vranovice
Za rodiče, živou a zemřelou přízeň
10. června
Noc kostelů
11. června
Neděle
12. června
11. neděle v mezidobí
Za Antonía Furcha, manželku a celou rodinu
Za Jarmilu a Miroslava Macháčkovy, rodinu Butorovu a zemřelé z rodiny
Ohlášky
  • Program noci kostelů naleznete zde
  • Děkuji všem, kteří se minulou neděli zapojili do přípravy svátku Božího Těla
  • V pondělí 6. června v Ivani začne výmalba kostela, který bude mimo provoz 14 dnů. Mše svaté ve všední dny budou zrušeny a příští neděli bude bohoslužba v 9:30 ve Vranovicích. V 9:00 pojede od kostela v Ivani autobus do Vranovic a po mši pojede zpět do Ivaně. Je to mimořádná situace, prosím Vás proto o pochopení.
  • Dnes bude v 17:00 hodin v Ivani brigáda – odneseme z kostela obrazy sochy a podobně.
  • Zájemci o svátost biřmování se mohou přihlásit v sakristii. Biřmování bychom provedli příšti rok a biřmovanci musí být starší 15 let.
  • Děkuji za úklid a výzdobu kostelů.
  • Ve všední dny budou mše v 18:30 hod
  • Děti z náboženství mají možnost zúčastnit se pouti do Žďáru 12.6.. Porobnosti se dozví od katechetů.
  • Zakončení školního roku a táborák bude v pátek 17.6.od 17 hodin ve Vranovicích na faře
  • V sobotu 25. června přijme z rukou otce biskupa svátost kněžství Marek Husák z našeho děkanátu. 3.7. bude mít primiční mši svatou v Mikulově. Podrobnosti jsou na webových stránkách mikulovské farnosti.
  • Zájemci o svátost biřmování se mohou přihlásit v sakristii. Biřmování bychom provedli příšti rok a biřmovanci musí být starší 15 let.
Příspěvek byl publikován v rubrice Ohlášky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.