Farní táborák – zakončení schůzek

Farní táborák byl letos ve znamení cestování po pěti kontinetech.
Jako děti v Africe jsme sbírali burské ořechy, Ameriku představovala hra na únosy bandity a hádání, koho že to banditi unesli, Asii kohoutí zápasy, Austrálii a oceánii lov perel v moři plném žraloků a Evropu výroba vzácného náhrdelníku z těstovin. Poté následovala mše svatá s rozdáváním vysvědčení a po ní táborák, další porce her s míčem (hra na prostředního, fotbal, ragby) a hra na papouška. Děti také dostaly drobné odměny za celoroční práci ve farnosti. Děkujeme panu faráři, že dal v plen farní zahradu, Oldovi Vybíralovi za hudbu a všem dětem i rodičům za hojnou účast

Příspěvek byl publikován v rubrice Fotogalerie a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.