První mše otce Jaroslava

Dnešní den se začal psát další list kroniky naší farnosti, mši svatou přišel do Vranovického kostela sloužit poprvé náš nový pan farář otec Jaroslav Sojka

Myslím, že Pán Bůh má docela smysl pro humor, protože dnešní evangelium hovoří právě o tom, co potkalo naši farnost – ve známém úryvku evangelia se Petr chce vydat za Ježíšm po vodě, vykročí z lodi a když je mimo bezpečí dostane strach a začne se topit, Pan Ježíš ho zachrání a říká mu:“Malověrný, proč pochybuješ?“…
Nové věci nám všem často přinášejí obavy a strach z rizika pádu do hlubiny. I setkání farnosti s novým knězem je podobné setkání Ježíše s Petrem na hladině Genezaretského jezera. Věřím, že i náš příběh dopadne šťastným koncem, podobně jako příběh Petra v tomto evangeliu (Mt 14,22-36).

Příspěvek byl publikován v rubrice Fotogalerie a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.