Aktuální omezení

Na mši svatou všední či nedělní se dostanete bez přihlašování, pokud již nebude kostel naplněn. Tato změna vychází z nového nařízení vlády pravidel účasti na bohoslužbách (https://www.cirkev.cz/cs/aktuality/201130nova-pravidla-pro-ucast-na-bohosluzbach-od-3-prosince-2020)

Podle aktuálně platného nařízení vychází maximální kapacita kostelů (30% míst při třetím stupni PES):

Ivaň maximálně 41 osob

Přibice maximálně 52 osob

Pouzdřany maximálně 29 osob

Vranovice maximálně 92 osob

Pohřby jsou všude stanoveny do 30 osob

Zároveň platí že účastníci po většinu času sedí na sedadlech, dodržují, s výjimkou členů domácnosti, minimální rozestupy 2 metry mezi účastníky sedícími v jedné řadě sedadel, před vstupem do vnitřního prostoru si dezinfikují ruce, nedochází k podávání ruky při pozdravení pokoje a v rámci shromáždění nedochází k hromadnému zpěvu.

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Ohlášky a jeho autorem je Jaroslav Sojka. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.