Stavba betléma Vranovice

Ve Vranovickém kostele byla sobota před čtvrtou nedělí adventní ve znamení stavění betléma a rozmisťování vánočních stromků. Chtěli bychom poděkovat všem, kteří se nejen ve Vranovicích podílejí během celého roku na úpravách našich kostelů a jejich okolí. V souvislosti s letošní stavbou betléma chceme též poděkovat obci Vranovice a paní ředitelce ZŠ za věnovaní vyřazených školních lavic, které posloužily jako základ pro snížení podstavce betléma tak, aby ho mohly lépe vidět i malé děti. Rodině Holáskové pak chceme poděkovat za vánoční strom, který jsme bohužel museli o metr zkrátit, aby bylo vidět alespoň kazatelnu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Fotogalerie a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.