Farní táborák 2014

Farní táborák se letos konal u skautské klubovny ve Vranovicích za fotbalovým hřištěm. Počasí bylo výborné a tak si děti i jejich rodiče společné odpoledne plné her a soutěží užili. Poděkování patří všem, kdo pomáhali jakýmkoliv způsobem celou akci připravit nebo pomáhali na místě a v neposlední řadě také skautům z Vranovic za zapůjčení skautské klubovny. Hosté z Ivaně, kteří cestu ke klubově neznali, při příchodu málem šli místo ke klubovně na fotbalový zápas, ale naštěstí je zarazilo vstupné a nepřítomnost pana faráře, takže nakonec skautskou klubovnu u Stříbrňáku všichni bezpečně našli.

Příspěvek byl publikován v rubrice Fotogalerie a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.