Noc kostelů 2015

V páteční podvečer 29. května 2015 se opět otevřely kostely v celé naší vlasti i v jiných zemích Evropy všem, kteří chtěli spolu s námi prožívat Noc kostelů 2015. Celá akce je každoročně otevřena všem, kdo si udělají čas a chtějí se přijít nejen pobavit ale třeba se jen tak podívat i do koutů kostela, které jsou jinak běžným návštěvníkům uzavřeny. Jako každý rok se i u nás ve Vranovicích povedlo zajistit program pro děti, koncert scholy, besedu s pamětníkem, promítání fotografií ze života farnosti a večerní posezení u šálku čaje. Děkujeme všem, kteří přišli, kteří pomáhali a doufáme, že se jim i letošní noc alespoň trochu líbila.

Zde jsou fotografie od jedné z rodin, která se našeho programu zúčastnila:

A zde je zaznam koncertu:
http://uloz.to/xyqLsj7N/koncert-noc-kostelu-vranovice-290515-mp3
Děkujeme za poskytnutí obou příspěvků.

Příspěvek byl publikován v rubrice Fotogalerie a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.