26. neděle v mezidobí

Pořad bohoslužeb

Den
Datum
Liturgická oslava
Úmysl bohoslužby
Neděle
27. září
26. neděle v mezidobí
8:00
Ivaň
Za rodiče Procházkovy a děti
9:30
Vranovice
Poděkování za přijatá dobrodiní s prosbou o další Boží ochranu
11:00
Pouzdřany
Za Jiřího France a rodiče
15:00
Vranovice
Domov důchodců
Pondělí
28. září
Slavnost sv. Václava
18:00
Pouzdřany
Bohoslužba slova
17:30
Ivaň
Za Václava Příhodu a syna
18:30
Vranovice
Za Václava Procházku, rodiče a bratra
Sobota
3. října
18:30
Vranovice
Za rodinu Procházkovu a Skoupou
Neděle
4. října
27. neděle v mezidobí
8:00
Ivaň
Za Miloše Bindera
9:30
Vranovice
Za Josefa Šťastného a celou rodinu
11:00
Pouzdřany
Za Karla Dunaje dvoje rodiče a Jana Pezlara
Ohlášky
 • Děkuji za úklid a výzdobu kostela
 • Začaly první přípravné práce na výmalbu vranovického kostela, to znamená že je zaprášený kostel. Prosím o pochopeni a zároveň zvu dobrovolníky na sobotní úklid kostela ve větším počtu. Z tohoto důvodu je také omezen počet bohoslužeb ve všední dny.
 • Dnes je mimořádná sbírka na potřeby kostela
 • Svatá zpověď
  1. Ivaň pondělí 17:00-17:30
   Vranovice sobota 18:00-18:30
   Pouzdřany příští neděli po mši
 • Zveme Vás na autobusový zájezd do Horních Dubňan na zádušní mši za otce Josefa Malíka a žehnání jeho náhrobku v sobotu 3.10. Autobus pojede v 12:00 od kostela v Pouzdřanech, bude pokračovat přes Vranovice (odjezd 12:15) a Ivaň (odjezd ve 12:30). Za farníky z obce Horní Dubňany zve P. Pavel Krč. Jako poděkování za naši pomoc při budování náhrobku otce Malíka uhradí farnost Horní dubňany jízdné za autobus. Přihlásit se je možno zapsáním na seznam na stolku vzadu v kostelích do 29.9.
Příspěvek byl publikován v rubrice Ohlášky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.